Dondurma Kaseleri

Yaz Aylarının Vazgeçilmesi Karton Dondurma Kaseleri

Dondurma günümüzde farklı ürün çeşitleri ile bizlere sunulmaktadır. Çocukların da en sevdiği yiyecek olan ve yazın en çok tercih edilen yiyecektir. Dondurma aslında zararlı olarak biliniyor olsa da birçok yararı vardır. Fakat bizim toplumumuz bunu yanlış yorumlamaktadır.

Enerji kaynağı olarak bilinen dondurmanın C, B12, D, E, B6 vitaminlerinin yanı sıra K vitamini de bulundurduğunu araştırmalar ile görmekteyiz. K vitamini oldukça zengindir. Mineraller açısından da yararları görülen bu yiyeceğin yağ, karbonhidrat ve protein açısından da zengin olduğu söylenmektedir, Doğru ve yeterli tüketimi sonrasında kiloya sebebiyet vermeyen bir yiyecektir.

1000'li Dondurma Kasesi

Peki Dondurma Kaseleri Neden Tercih Edilir?

Dondurma’nın birçok şekilde tüketimi mevcuttur;

Plastik ve karton dondurma kase ve kap çeşitleri, pratikliği, yerken etrafa dağılmaması gibi sebeplerden dolayı bu kullan at ürünleri daha çok tercih edilmektedir.

Karton dondurma kasesi tek kullanımlık olmasından dolayı en çok tercih sebebi olan nedenlerdendir. Külah dondurmalar yazın verdiği hava şartları nedeniyle elimize ve üzerimize bulaşabilmektedir bu sebepten dolayı karton ve plastik kaseler devreye girmektedir.

Plastik ve karton dondurma kaseleri arasındaki en büyük farklardan biri karton dondurma kasesinin çevre dostu olmasıdır. Plastik kaselerin ve kapların çevremize verdiği birçok zarar mevcuttur. Bu amaçla imal edilen karton kaselerin kullanımı tercih sebebi olmuş ve yaygınlaşmıştır.

Dondurma satılan mekanlarda gördüğümüz binlerce farklı çeşidin, derin ve büyük dondurma dolaplarında muhafaza edildiğini biliyoruz. Birçok çeşit talep etmekte olan bir tüketici için dondurma kaseleri oldukça avantajlı ürünlerdir. Her çeşit için farklı bir dondurma kasesi ihtiyacını ortadan kaldırdığı gibi, ambalaj tüketimini de önemli oranda azaltmaktadır. Bu sebeple dondurma kaselerinin hem müşteri kitlesi hem de işletme sahipleri açısından yararları dikkate alınmalıdır.

Toptan Akka Karton Dondurma Kasesi bu problemler için imal edilmiş ürünlerdendir. Birçok ihtiyacı karşılayan Akka Dondurma Kasesi, 200 cc ve 100 cc olarak iki boyut verilmiş mükemmel tasarımı ve ölçüsü sayesinde, malzemenin fiyat performans şeklinde bir ürün olduğu görülmektedir.

Akka Karton Dondurma Kasesi 200 Cc dondurma kasesi fiyat bilgisi, resim ve ürün içeriğine e-ticaret sitemiz olan angunstore.com ‘ da ulaşabilirsiniz.

Tüm blog yazılarımız için www.angun.com.tr/blog adresini inceleyebilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.