Unilever

Unilever Professional Ürünleri ve Çeşitleri

2 Eylül 1929 yılında Unilever Pro’ yu dünyaya tanıtmak adına imzaladıkları anlaşma ile Margarine Unie ve Lever Brothers başarı merdivenlerini tırmanmaya başlamıştır. Unilever markası, 1 Ocak 1930’da resmi olarak kurulmuştur. U-Pro dünya çapında diğer firmaların en büyük rakiplerinden olmuştur.

Unilever, dünyanın en donanımlı yiyecek, başta knorr bulyon ve birçok knorr markasının ürünü, domestos ve cif professional çeşitleri, Calve, ketçap ve mayonez Hellmann’s ketçap ve mayonez gibi hızlı tüketim malzemeleri üreten bir firmadır.

Domestos Temizlik Ürünleri

DomestosUnilever‘in ev hijyen ve bakımı grubunda yer almakta olan en büyük markalarından biridir. Domestos, güçlü temizlik ürün gruplarıyla mutfakta, banyoda ve evin neredeyse bütün kısımlarında maksimum hijyen sağlaması ile bilinmekte olup, mutfaklara özel hijyenik temizlik konusunda bir numaradır diyebiliriz.

Tuvalet temizliği için tasarlanmış ürün çeşitleri ile bilinmekte olan Domestos çamaşır suyu grubu, tuvalet temizlik ve hijyen ürünleri ve çeşitleri, özel olarak imal edilmiş güçlü formülleri sayesinde minimum bakteri ve mikrop hedeflenirken maksimum hijyenik bir temizlik alanı sağlayarak etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Domestos Ultra Çamaşır Suyu deterjanı gibi birçok deterjan ve çeşitlerini Bursa Bayii‘ si olan Angun Ambalaj‘da ve Angun.com.tr‘ de bulabilirsiniz.

Cif Temizlik Ürünleri

Cif, birçok farklı yüzeyde kullanılan ve özellikle Cif krem temizleyici sayesinde maksimum temizlik sağlayan ürünleri bulundurmaktadır. Mutfaklarda bulunan tezgah, ocaklar, banyo fayans ve lavaboları, duş kabin ve camları gibi birçok alanda kullanılabilir bir üründür.

Cif Çok Amaçlı Temizleyici gibi birçok Cif ürünü yüzey alanlarda koruyucu bir tabaka sağlar. Bu da mikrop ve bakterilerin oluşumunu engeller.

Kişisel hijyen kadar evlerimiz gibi bulunacağımız tüm alanlarda hijyenin sağlanması çok önemlidir. Hijyen sağlığa iyi yönde etmekte olup, profesyonel temizlikte uzun süreli etki sağlamaktadır.

Cif Ultra Güç gibi birçok ürünü www.angunstore.com adresimizde Bursa Bayii‘ si olan Angun Ambalaj ‘da ve Angun.com.tr‘ de bulabilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.