Tek Kullanımlık Bardak Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Kullan at ürünler, hızlı tüketimin en kullanışlı taşıma ve servis malzemeleridir. Pandeminin de başlamasıyla çoğu işletme ‘’al-götür’’ uygulamasını benimsemeye başlamıştır. Bu sebeple karton, plastik ve köpük bardaklara olan ilgi her geçen gün artmıştır.

Karton bardaklar, hem kullan at olması sebebiyle hem de hijyenik olması sebebiyle günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Sıcak içecek ve soğuk içecekler için imal edilmiş olan Akka Karton Bardak Çeşitleri Angun Store’da!

6 oz, 7 oz, 8 oz ve 12 oz gibi farklı boyutlarda birçok bardak çeşidimiz mevcuttur. Toptan karton bardak alışverişiniz için 7/24 canlı destek hattımızdan bizlerle iletişimde kalın!

Karton bardakları ofisinizdeki kahve makinanızda, pikniğe gittiğinizde, evinizde içmek istediğiniz içeceğiniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İşyerinizde veya paket servislerinizde size uygun olan bardak çeşidini seçebilirsiniz.

Kağıt bardak ya da karton diye geçen bu ürünler iş yerlerinde, ofislerde ve özellikle fabrikalarda kullanılır.

12 oz karton bardak fiyatları, 3000 adet karton bardak gibi birçok ürün çeşidi e-ticaret sitemizde! Sizde şimdi satın almak için www.angunstore.com adresini ziyaret edin.

Karton ürünlerin çevreye verdiği zarar genellikle plastiğe göre daha azdır. Bu sebeple hem tek kullanımlık hem de hijyenik olmasından dolayı bu ürünler tercih sebebidir.

Sıcak içecekleri tüketmek için kullanılan bardak çeşitlerimiz akma ve damlatma yapmamaktadır. Akka bardak çeşitlerimiz hem sağlam hem de ekonomik ürünlerdir.

Karton bardak ürünlerimiz hem sıcak hem de soğuk içecek bardağı olarak kullanılmaktadır. Bardak çeşitlerimiz ve daha fazla ürün çeşitleri için Angun Ambalaj ve Angun.com.tr’ yi ziyaret edin!

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.