Streç Filmler

Streç Filmler İle Gıdaların Bozulmasına Son!

Streç film sardığınız ürünleri koruyarak tozlanmasına engel olmaktadır. Ambalajlama konusunda oldukça önemli ürünlerdendir. Ambalajlama maliyet ve tercihlerinde önemli bir paya sahiptir.

Streç film seçerken nasıl üretildiği bile belli olmayan markaları tercih etmektense hem kaliteli hem de maliyeti düşük ürünleri web sitemizde de bulunan İlkaBurpak ve Roll-up gibi tanınan ve bilinen kaliteli markaları kullanmayı tercih etmenizde yarar olacaktır.

İlka Streç Film, gıdalarınızın dökülme ve dağılması gibi durumları önlemektedir. Streç filme sardığınız gıdalar hijyenik olduğunu yansıtmaktadır. Ürünlerin paketlemesine verdiğiniz önem ve değer müşteri memnuniyeti olarak firmanıza geri dönüş sağlayacaktır.

Streç filmle sarmanız ilk başta ürünlerinizin çizilme gibi zararlı durumlardan korunmasını sağlamaktadır. Taşınma esnasında taşınan alanın çevresine zarar vermesini önlemekte olup işinizi kolaylaştırmaktadır.

Roll-up  ve Burpak Streç Film ve Çeşitleri, kutulu ve kutusuz seçenekleri ile Angun.com.tr sitemizi ziyaret edebilir ve görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Delici kesici gibi maddelerin sarıldığında taşıma esnasında oluşacak sorunları önlemektedir.

Streç Film alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise orijinal ve kaliteli malzemelerden almanızdır. Orijinal olmayan ürünlerde bahsedilen özellikleri bulundurmama olasılığı oldukça yüksektir. Orijinal Streç Film Çeşitleri‘ni Angun Store’ dan alabilirsiniz. 

Streçlenecek büyük palet tarzında malzemeler veya makinalar el yardımıyla sarılırken eldiven giyilmesini şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Streç kutuları yardımıyla sarmak mümkündür. Streç kutusunun uçlarında bıçakları bulunmaktadır ve istediğiniz zaman sarma işlemini bitirebilirsiniz ve size kolaylık sağlayacaktır. 

Elleriniz yardımıyla paketleri veya ürünlerinizi sarmanız çok basit bir işlemdir. Sarmanız gereken ürünü sardıktan sonra Streç Filmi koparmanız için çok güç gerekmez basit bir şekilde çekerek veya bir makas yardımı ile kesebilirsiniz.

Makine ile Streçleme işleminde amaç insan yükünü azaltmaktadır. Daha orantılı bir şekilde sarma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Streç Film makineleri kullanmanızı önerebiliriz. Makinalar size zaman konusunda oldukça avantaj sağlayacaktır. Bu makineler streç filmi daha dengeli şekilde sarma işlemi gerçekleştirmektedir.

İhtiyaçlarınıza yönelik İlka, Burpak, Roll-up gibi birçok ürün ve streç film fiyatları hakkında bilgi almak için www.angun.com.tr adresinden görüşlerinizi iletebilir ve bilgi alabilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.