Lipton

Lipton Çay Çeşitleri Angun’da!

Lipton dökme çaylar, çok geniş bir kitleye hitap eden ve çok sayıda yararı bulunan bir içecektir. Dünyanın en bilinen çay üreticilerinden olan bu marka, farklılıklara uygun bir ürün yelpazesi ile uzun yıllardır çay tiryakilerinin favori firması olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Aroma açısından oldukça zengin ve enfes lezzetli çay çeşitleri ile Lipton bitki çayları ve Lipton siyah çaylar günün her saatinde sohbetlerimize renk katmaya devam etmektedir. Kurulduğu ilk günlerden bugüne kadar sürdürülebilir tarım anlayışını benimsemekte olan ve destekleyen Lipton markası imalat aşamalarını da bu yönde gerçekleştirmektedir.

Dünyanın her yerinden özenle toplanmış mükemmel lezzetli çeşitlerini harmanlayarak dökme çayları ve bardak poşet çayları, bitki, yeşil çay, siyah dökme çay ve soğuk çay ile farklı lezzetler ile hoşlanan çay severlerin çay konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Lipton Çaylar,

Kafein içeren bir çay türüdür. Siyah çay, lezzetli bir içecek olarak popüler bir içecektir. Lipton Siyah Çaylar, farklı lezzetlerde ve ambalajlarda sunulabilmekte ve günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir.

Ayrıca, siyah çay, antioksidan özelliği ve vücuda faydalı maddeler gibi birçok olumlu etkilerden bahsetmek mümkündür. Sağlıklı bir seçenek olarak kabul edilen siyah çay, Türk kültüründe çok eski zamanlardan beri kullanılan bir yöntemdir. 

Lipton Bitki Çayları;

Doğal organik bileşenlerden ve bitkilerden yapılmış olup, kafein içermeyen bir çay türü olmaktadır. Papatya gibi birçok çiçek özü, baharatlı bitkiler, şifalı otlar ve çilek gibi farklı bitkilerin kullanıldığı bu çaylar, rahatlama, kilo kontrolü, stres azaltma ve cildi güzelleştirme gibi yararlar sunabilir.

Lipton Yeşil Çaylar başta olmak üzere Lipton Bitki Çayları taze ve kaliteli bitkiler kullanarak yapılan bir çay markasıdır. Uygun fiyatlı bir alternatif olarak da tercih edilebilir.

Fiyatlarına ve kalitesine göre her zaman popüler bir marka olan Lipton çaylar, uzun yıllardır biriktirdiği tecrübesi ve bilgi birikimiyle hazırlanmaktadır. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunan Lipton çayın fiyatı ürünün kalitesi, aroması, hasat zamanı ve paket boyutuna ait birçok bilgiye www.angun.com.tr ve www.angunstore.com‘ dan ulaşabilirsiniz..

Lipton Siyah çay çeşitlerine ve Bitki çay çeşitlerine, Lipton Çay Bursa Bayii olan Angun Ambalaj ve Angun Store’dan ulaşabilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.