Kullan At ve Hijyenik Çözümleriyle Plastik Gıda Kapları

Gıdalarımızı korumak, pratik bir şekilde taşıyabilmek ve saklayabilmek için gıda kaplarını kullanırız. Kullan-at özelliğindeki bu kaplar sayesinde her alanda bizlere çözüm sunmaktadırlar.

İşyerlerinde ve evlerde de tercih edilebilecek bu ürünlerin farklı ebatları mevcuttur. Özellikle tek kullanımlık olması sebebiyle tercih edilirler.

Alüminyum kase, sızdırmaz kaseler, ve plastik tabaklar gibi gıda kapları, günlük hayatımızda çok fazla tercih edilen ürünlerdir. Bu kaplar sayesinde yemeklerimizi istediğimiz yere taşıyoruz.

Alüminyum kase, hafif olması ve ısıtılabilmesi nedeni ile oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda yemekleri saklamak için de idealdir. Sızdırmaz kaplar ise sızdırmaz özelliği ile yemeklerin veya sos gibi sıvıların sızmasını önler. Bu nedenle yemekleri taşımak için en çok tercih edilen ürünlerdir.

Plastik kaseler ve karton tabaklar ise maliyet açısından daha uygun malzemelerdir. Bu kaplar aynı zamanda hafif olduğu için taşıma konusunda pratiktir. Plastik tabak çeşitleri ise mikrodalga fırında ısıtma özelliğine sahiptir.

Mikrodalga kapları, günlük hayatımızda önemli bir yer tutarlar, ısıya dayanıklı olmaları sayesinde mikrodalga fırınlara uygundur.

Hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın, yemeklerimizi dilediğimiz şekilde ısıtıp güvenle taşıyabilmemiz bu ürünler ile mümkündür.

Hayatımızı kolaylaştıran gıda kapları sayesinde gıdalarımız daha uzun süre tüketime uygun hale gelir. Ayrıca taşıma kolaylığı sayesinde bizi yemek probleminden kurtarır.

Özellikle Alüminyum kase, hafif olması ve ısıtma özelliği ile en çok tercih edilen ürünlerdendir. Aynı zamanda yemekleri saklamak için de idealdir. Sızdırmaz kaplar ise yemeklerin su veya sos gibi sıvıların sızmasını önler. Bu nedenle yemekleri taşımak oldukça pratik ve kolaylaşmaktadır.

500 Cc, 1000 Cc gibi birçok ebatta olan bu ürünleri AngunStore e-ticaret sitemizden satın alabilirsiniz.

Sos kapları paket taşımacılığı ile karşımıza çıkmaktadır. Ketçap ve mayonez gibi birçok sos kullanımı için uygundur. Sızdırmaz özellikleri sayesinde sosların dökülmeden tüketiciye ulaşmasını sağlar.

Köpük tabaklar davet ve organizasyon gibi yerlerde sıkça tercih edilen ürünlerdir. Alüminyum kase fırına uygun kaselerdir.

Bunun gibi birçok ürünü www.angunstore.com adresinden edinebilir, dilediğiniz gibi sipariş oluşturabilirsiniz.

Birçok markanın Bursa Bayii‘ si olan Angun Ambalaj ve Angun.com sizlerle!

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.