Karton Bardak

Kullan At Özelliği İle Asla Vazgeçemeyeceğiniz O Muhteşem Ürün!

Kanserojen madde içermemesi ve tek kullanımlık özelliği sayesinde tüketicilerimizin plastiklere nazaran daha çok tercih ettiği bir üründür. Sıcak ve soğuk içeceklerin her ikisinde de rahatlıkla kullandığımız bardaklar arasında yer alır. 4, 8, 9 ve 12 oz karton bardak çeşitleri bulunmaktadır.

Herkes için zorunlu bir ihtiyaç olan sıvı tüketmemizde bizlere yardımcı olan bir üründür.

Köpük ve plastiklere kıyasla en önemli özelliği sıcak içeceklerin tüketiminde daha sağlıklı olmasıdır. İçinde bulunduğumuz dünyanın bizden sonrada var olacağını düşünürsek, bir sonraki nesillere daha temiz bir dünya bırakmamız gerektiğini ve sürekli aklımızda bulundurmamız gereken bir gerçek olduğunu unutmamalıyız.

Karton ürünleri, doğal selülozdan üretilmesi sebebiyle içerisindeki sıcak içeceğin ham maddesinin içeceğe karışması gibi bir riski bulunmamaktadır.

Özellikle çay ve kahve gibi içecekleri tüketirken cam bardaklar veya kupalar ilk tercihimiz olsa da temizlik ve hijyen sebebiyle bunları kullanmak her zaman mümkün olmamaktadır. Kullanıp atma özelliği ile de bizlere daha uygun olan bir seçenek haline gelmiştir.

Ofis ve işyerlerinde de sıkça kullandığımız, bizler için hem pratik bir çözüm hem de sağlıklı bir ürün olması sebebiyle güvenle kullanabileceğimiz bir üründür.

Kullan at olan bu ürünlerin norm haline geldiği birçok yer vardır. Su soğutucunun yanında, doğum günü partilerinde ya da tatil yaparken karton bardaklar pek çok kolaylık sunmaktadır. Bulaşık biriktirmek istemeyen müşterilerimiz tarafından da kullanılmaktadır.

Karton bardak kapakları ile de bu ürünlerin dökülmesini engelleyebilir ve rahatlıkla içeceklerimizi tüketebiliriz.

Akka ürünleri ile sizlere o güveni vermekten ve tüketicilerimizle ürünlerimizi buluşturmaktan onur duymaktayız.

Akka Karton Bardak Ekstra Kalın 7 oz 4,8 gr
Karton Bardak Kapağ Siyah 7 oz Sıcak 1000'li

Genel olarak, toptan satın almak, satın alımlarınızda tasarruf etmenin en iyi yoludur. Toplu alım yaparak ürün fiyatlarında %50’ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz Ayrıca kahve fincanlarını ve karton bardakları toplu olarak satın alarak tasarruf edebilirsiniz. Toptan alımlarda, işletmeler, kuruluşlar ve benzer şekilde bireyler için giderek daha popüler hale geliyor. Toptan bardaklar çeşitli malzemeler, stiller, renkler ve boyutlarda mevcut olup, onları çeşitli amaçlara uygun hale getirmektedir.

Karton bardaklar popüler seçeneklerdir ve toplu olarak satın alındıklarında çok daha uygun fiyatlara gelirler. Üstelik bu kampanyanın yanında birçok kampanyamız mevcuttur. Bunlardan en önemlisi 350 Tl üzeri siparişlerinizde kargonun bedava olmasıdır.

Akka karton bardak, karton bardak fiyatları, paket içi adetleri ve ürün bilgileri gibi birçok ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Toptan karton bardak ve toptan satış olan ürünlerimiz ve daha fazlası için www.angunstore.com‘ u ziyaret edebilir ve görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Tek kullanımlık ürünler, diğer adıyla kullan at ürünlerin en çok kullanılan alanlar; tek kullanımlık yemek kapları, plastik çatal, plastik kaşık, plastik bıçak, sızdırmaz kaplar, kağıt havlu, tek ambalajlı ıslak mendil, karton, kristal, köpük, plastik bardaklar, taşıma kapları, alüminyum kaplar, plastik kapların kapakları gibi birçok ürün alanında tercih edilmektedir. Karton bardaklar ve diğer kullan at malzemelere ulaşmak ve daha fazlası için www.angunstore.com‘ u ziyaret edebilir ve görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.