Köpük Tabaklar

Köpük Tabaklar ve Kullanım Alanları

Köpük tabaklar ve kaseler başta kasap, manav reyonları olmak üzere bir çok gıda kullanılır. Ev dışı tüketim sektörü içinde yer alan Otel, Restoran, Yemek Şirketleri gibi işletmelerde oldukça fazla ihtiyaç duyulan tek kullanımlık gıda kap ve kaseleri gibi özellikle paket servislerde oldukça avantaj sağlamaktadır.

Hazırlanan yiyeceklerin paket içerisinde dökülmesini engellemekte olan ve yemeklerin enfes lezzetini koruyan köpük gıda kapları kullanım avantajı sunmakta olan köpük malzemeleri plastik tabaklara kıyasla daha çok tercih edilmektedir.

Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla kullanım kolaylığı sunmaktadır. Fabrika, işyeri, ofis, ev ve daha fazla ortamda bulaşık derdi olmasın diyorsanız bu ürün tam size göre. Kullan at özelliğiyle bulaşık derdinden kurtulabilir, rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Fazla yer kaplar mı diye korkmanıza gerek yok ambalajı sayesinde iç içe geçer ve yer kaplamaz. Suya dayanıklıdır, sızdırma yapmamaktadır. Uygun fiyatlı ürünler olması da oldukça tercih sebebidir.

Soğuk ve sıcak yiyeceklerin servis edildiği tabaklar ve kaseler; polistren bir yapıya sahip olmakla birlikte genellikle beyaz ve turuncu renkler ile satışa sunulan bu ürünler, strafor özelliği sayesinde hem ev içi hem de ev dışı alanlarda oldukça popülerdir. Hem tekli hemde çoklu bölme sayıları sayesinde birçok yemek çeşidinin aynı anda servis edilmesine olanak tanımaktadır.

Tek kullanımlık özelliği sayesinde bakteri ve mikropların yayılmasını önlemekte bir numaradır. Geri dönüştürülebilir yapısıyla da tercih edilebilirdir. Büyük etkinlikler, düğün tarzı organizasyonlar ve toplantı gibi faaliyetlerde kullan at ürünlerimizden tercih ederek hem maliyeti düşürebilir hem de hijyen açısından şüpheniz kalmaması açısından favori bir üründür.

Pasta, kek, kurabiye gibi atıştırmalıkları bu kaselerde saklamak mümkündür. Çok çeşidi bir arada kullanmak istiyorsanız sitemizden farklı çeşitlerine ulaşabilir ve satın alarak kullanabilirsiniz.

Toptan Köpük Tabaklar toplu davet, toplu yemek ve cemiyet gibi alanlarda daha ağırlıklı kullanıma sahiptir. Çok kişinin bulunduğu yerlerde tabak veya bölmeli tabak alınması maliyet açısından ve hijyen açısından oldukça büyük bir yük olmaktadır. Bu gibi durumlarda; 3 gözlü köpük, 5 gözlü ve bölmesiz köpük tabakları tercih edebilirsiniz. Hem maliyet hem de temizlik konusunda içinizin rahat olması için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Kullan at ürünleri olan köpük ürünlerimiz, kullanılan ortamda hijyen sağlanmasına da yardımcı olmaktadır. Tek kullanımlık olması sayesinde kişiye ait olup sonrasında geri dönüşüme gitmektedir. Bu ürün çeşitlerini kullanıp toplu alanlarda temizlik ve hijyenin sağlanmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Maliyet azaltmak isteyenler içinde uygun fiyatlar ile köpük tabak kullanmak avantajlıdır. Köpük tabak ürünleri için de geri dönüşüm işlemleri yapılabilmektedir. Bu durum hem doğayı koruma hem de üretim sırasında enerji tasarrufu yapılması açısından oldukça önemlidir.

Bu ürünlerinin firmalara toptan satışını yapmaya devam etmekteyiz. Köpüksan Bursa bayii ürünleri Angun Ambalaj’ da.

Köpük Tabak Çeşitleri için daha fazlası www.angun.com.tr ‘de!

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.