Hijyen Ürünleri

Hijyen Ürünleri ve Kullanım Alanları

Günümüzde virüs, mikrop ve bakterilerden korunabilmek için pek çok ürün imal edilmektedir.

Cerrahi maske bu ürünlerden biridir. Ameliyathane maskesi olarak da alan bu ürünler; virüs ve mikroplardan korunmayı sağlamaktadır. 

Tek kullanımlık ürünler, kullan at kolaylığı olmasından dolayı pratik ve hijyeniktir. Bu sebeple hijyen ürünlerinin de tek kullanımlık olması hem pratik hem de hijyenik ürünler kullanmamızı sağlamaktadır.

Evony hijyen standartlarına uygun bir biçimde imal edilen ve dermatolojik olarak da test edilen bir markadır.

Yere dökülen herhangi bir yiyeceği ve artıklarını bu ıslak havluların hem kolaylığı hem de pratikliğinden yararlanın. Ofisinizde, evinizde ya da dışarıda iken çantanızda bulunması gereken en önemli ürünler ıslak havlu ve mendillerdir.

Hijyen ürünleri olan maskeler ve diğer kullan at malzemelere ulaşmak için www.angunstore.com ’ a girebilir ve güvenle alabilirsiniz. Özellikle hastanelerde kullanılan medikal maskeler ve diğer maske modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Günümüz şartlarında insan hayatını daha kolay hale getiren yüz binlerce hijyen ürünü mevcuttur.

Bu ürünlerden bazıları:

Muayene eldivenleri, sağlık sektörü tarafından yaygın olarak kullanılan eldivenlerdir. Bu ürünler; vücut sıvıları, mikroorganizma ve diğer bulaşıcı maddelerle teması önlemek için üretilmiştir.

Muayene eldivenleri, sağlık sektörünün vazgeçilmez ürünleridir. Ve mikroorganizma temasından korunmak amacıyla satışa çıkarılan bir üründür.

Bulaşık eldivenleri genellikle nitril, polietilen veya vinilden yapılır.

Kolonya, etkili bir dezenfektan ve antiseptik bir üründür. Bu sebeple, yaraların iyileşmesine yardımcı olmak ve ciltteki bakteri ve mikropları öldürmek için kullanılır.

Kolonya, aynı zamanda ferahlatıcı ve rahatlatıcı özellikler bulundurur. Bu nedenle cilt bakımında da sıklıkla kullanılır. Kolonya çeşitleri arasında; çiçekli kolonya, limonlu kolonya ve meyve kokulu kolonya çeşitleri gibi seçenekler vardır.

El dezenfektanı, el yıkama yerine kullanılan bir alternatiftir. Bu ürünler, ellere uygulandığında, bakteri ve virüsleri öldürür ayrıca ellere koruyucu bir tabaka sağlar. Evony dezenfektan 5 Lt Angun Store’da indimde!

El dezenfektanı, evde ve işyerlerinde dezenfekte etmek için kullanılır. Ancak, el dezenfektanı, el yıkama kadar etkili değildir.

Çok sık kullanıldığı takdirde ciltte tahrişe ve kurumaya sebep olur. Bu nedenle, el yıkama imkanı olduğunda tercih edilen yöntem bu olmalıdır.

El yüzeylerinin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan bu ürünün asıl amacı mikropların öldürülmesi ve yayılmasını önlemesidir.

El dezenfektanı, çeşitli formlarda üretilebilir ve genelde alkol içeriklidir. Dezenfektan fiyatları, eldiven fiyatları ve galoş fiyatları Angun Store’da!

Tek kullanımlık kullan at üründür. Burpak Galoş, Boneler ve Kolluklar hijyenik ürünler kategorisinde çok önemli ürünlerdendir.

Dolphin bone çeşitleri, eldiven çeşitleri, maske çeşitleri ve galoş çeşitleri hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Toptan Burpak ürünleri için toptan satış mağazamız Angun Store’u ziyaret edebilirsiniz. Birçok markanın Bursa Bayii‘ si Angun Ambalaj ve Angun.com ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.