Galoş&Bone

Hijyen Grubu Olan Galoşlar ve Boneler

Medikal ürünler başta sağlık sektörü olmak üzere birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Bu ürünler 100’lü 1000’li paketler şeklinde paketlenmiştir. Özellikle ameliyathaneler ve hastaneler olmak üzere birçok farklı sektör bu ürünleri sıklıkla kullanmaktadır. Örnekle; poliklinikler, güzellik merkezleri, diş muayenehaneleri ve birçok yerde kullanılmaktadır. 

Bone saç tellerinin dökülmesini engellemek adına üretilmiş ve bulunan, çalışılan ortamın daha steril olması adına tercih edilmektedir. Bonenin kafaya tam oturan yapısı sayesinde kullanımı çok pratik ve rahatsız edici değildir. Lastikli yapısından dolayı rahatlıkla çıkarılıp takılmaktadır. Medikal ürünler ve medikal malzemeler arasından en çok tercih edilen malzemelerdendir.

Boneler; hastanelerde, güzellik merkezlerinde, fırınlarda, gıda sanayi ve benzeri sektörlerde çokça kullanılıyor. Saçımızın dökülmemesi için kullanılırken, hastanelerde ise mikrop bakteri gibi virüslerden hem kendimizi hem de hastaları korumak için kullanılmaktadır. Boneler tek kullanımlık ürün olmasından dolayı hijyen açısından daha çok ön plandadır diyebiliriz. 

Toptan Fiyatına Galoşlar ve Boneler

Galoş hastanelerdeki ekstra steril olması gereken odalarda ve diğer çeşitli bölümlerde kontaminasyonu önlemek için kullanılmaktadır. Özellikle, enfeksiyonun yayılmasını önlemek adına tek kullanımlık galoş tercih edilmekte ve hastanelerin yeni doğan servisi, bulaşıcı hastalık bölümü, operasyon odaları gibi alanlarda, hemşirelerin doktorların ve diğer bütün görevlilerin rahat bir şekilde hareket etmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Hastayı bulaşıcı hastalık taşıyan bakteri ve virüslere karşı korumaktadır. Önceki zamanlarda ayak bölgesinin enfeksiyon kaynağı olabileceği akla gelmediği için bu ürün herkes için çok faydalı bir üretim malzemesidir. Bu konunun önemsenmemesi enfeksiyona sebep olan maddelerin ayakyolu enfeksiyonu ile hastane odalarına taşınmasına sebep olmaktadır.

Örnek vermek gerekirse; steril ve hijyenik ortamı sağlamak için tüm önlemler alınmış olsa dahi, hastalıklı mikroorganizmalar hasta ya da doktor yolu sayesinde çoğunlukla hastalara bulaşabilmektedir. Bu durum yalnızca hastayı değil o ortamda bulunan ekibe de zarar verici olmaktadır. Bu tür mikroorganizmalar hava ve zemin ile etkileşime geçtiğinden dolayı bu ürünleri tercih etmekte yarar var.

Mikroorganizmalar, ameliyathane ve benzer alanlarda gün içerisinde kullanılan ayakkabı ile girilip çıkıldığında kişiden kişiye bulaşıp çoğalarak farklı bölgelere de ulaşmaktadır. Taşınan bu organizmalar sadece hastane çalışanlarını değil hastaların da sağlığını tehdit etmektedir. Bu durum, galoş kullanımının önemini ortaya çıkarmaktadır.

Tek kullanımlık ve kullan at olan galoşlar çoğu ayak ölçüleri ile tam bir şekilde uyuşmaktadır, dayanıklıdır, leke tutmamaktadır. İstek ve tercihe göre ayakkabı üzerine veya ayakkabınızı çıkarıp giyebilirsiniz. Dokulu yapısından dolayı cilalı kaygan zeminlerde kaymanızı önlemektedir ve çok geniş kullanım alanı bulunan galoş, hastanelerde, hastane laboratuvarlarında, spor tesislerinde ve yemek sanayilerde kullanılmaya devam etmektedir.

Size en uygun galoş ve bone çeşitleri için Angun.com.tr  ve Angun Ambalaj web sitesini keşfetmeyi unutmayın.

Alışverişleriniz için Angun Store web adresini ziyaret edebilir dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.