Yts

Her Yerde Sıklıkla Kullandığımız O Ürün

Plastik malzemeler, günümüzde hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelmişlerdir. 21. yy’ ın malzemesi olarak bilinen plastikler; kullanım açısından olan kolaylığı, hafifliği, esnekliği, kolay işlenebilirliği, geri dönüşümü, ekonomik olması gibi sundukları birçok avantaj sebebiyle çok yerde görülmektedir.

Her alanda kullanımı mevcut ve rahat olmaları sayesinde hayatımızı kolaylaştıran en kullanışlı ürün gruplarından olan bu malzemeler günlük rutin haline gelen bir üründür.

Market, kasap, fırınlardan satın aldığımız naylon poşetlerin hammaddesi plastik reçinesinden üretilen “polietilen” ve “polipropilen” maddesidir.

Plastiklerin çevreyi kirlettiği iddia edilmekte ancak çevreyi kirletmek insanların davranışlarının bir sonucu olduğu gerçeğidir. Plastik ürünler ve bunun gibi birçok plastik ambalaj malzemeleri denize ya da doğaya atıp kirletenlere yönelik tedbirler almamız, toplumumuzu bilinçlendirmemiz gerekmekte, “kontrolsüzce kullanılan” ve çevreye atılan plastikleri suçlu ilan etmek çok doğru bir yaklaşım değildi

Naylon torbalar ve diğer ambalaj malzemeleri, temel gereksinimleri sağlayan, ekonomik ve sağlık normlarına uygundur. (FDA Normları vb). Birim olarak düşük kütle ağırlıkları ve yoğunlukları nedeniyle alternatiflerine göre çevreye uygun malzemeler olmaktadırlar.

Bu ürünler petrol bazlı bir ürün olarak imal edilmekte olup birçok modeli ile hafif eşyaların taşınmasında etkili çözümler sunmaktadır. İki taraflı tutulan modelleri dengeli bir taşımaya imkan sağlar. Bu tanıma uyan ürünlere atlet poşetler adı verilmektedir.

Bunların yanı sıra hışır poşetler, çöp poşetleri, baskılı poşetler, kilitli poşetler, kilitli torba gibi günlük hayatta tercih edilir.

Çöp torbası ev hanımlarının en fazla kullandığı malzemedir. Küçük boy çöp torbalarında, orta boy ve büyük boy çöp poşetleri evsel atıklar için üretilen bir üründür. Market ve mağaza poşetleri ise ihtiyaçlarımızı almak adına üretilen ürünlerdir.

Bu ürünlerin yoğun kullanıldığı işletmeler, tercihlerini toptan alım yönünde kullanmaktadır. Bu hem daha ekonomik hem de sık sık sipariş vermenin önüne geçen bir unsur olarak kabul edilmekte olup, tercih edilen bir yöntemdir.

Siz de firmanız için özel poşetler satın almak istiyorsanız, Angun Store ürünlerini incelemeniz sizin adınıza yararlı olacaktır. 

Poşet ürünlerimizde bulunan kampanyalar hakkında bilgi almak ve daha fazlası için www.angunstore.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.