Angun Blog

Güvenirlik ve Benzersiz Hizmet Veren Angun.com.tr Sizlerle!

Angun.com.tr, Angun Ambalaj ve Angun Store online e-ticaret, toptan satış ve perakende firmamızın destekçisi olarak kurulmuş bir sitedir.

Kaliteli ve özverili çalışmalarıyla bugüne kadar müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak doğru bir şekilde yol alan ve bu yolda her türlü başarı ve başarısızlığa rağmen pes etmeyen bir işletme olan Angun Ambalaj, pazar ihtiyaçlarına uygun tedarik ve satış yapmasından dolayı müşterilerin güvenini kazanmıştır.

İş modeli olarak verilen ürün ve hizmetlerin dışında verdiği kalite kavramı, satın alma ve satış yapmak dışında ihtiyaç doğrultusunda ilerleyen Angun, bünyesine Angun Store’u katarak daha da ilerlemiş ve güçlenmiştir.

Bu şekilde ilerleme katetmeye devam eden Angun Ambalaj, kendi e-ticaret sitesini satış ve pazarlama yöntemlerine göre kurmuş ve kalite yönetimi konusunda diğer firmalar arasında önemli bir yer almıştır.

Angun Store ve Angun Ambalaj müşteri memnuniyet anketleri veya sosyal medya platformlarından güzel geri dönüşler almaktadır.

Aynı gün kargo fırsatı gibi birçok fırsatları bulunmakta ve her gün bu konuda daha iyi projelere yer vermektedir. Angun Store, amacı alıcı ve satıcılara kargo ücreti ödetmeyerek alışverişi daha rahat ve daha kolay hale getirmeyi amaçlamıştır.

İnternetten alışveriş yapan kişilerin sürekli şikayetçi oldukları konunun yüksek kargo ücreti olduğunun biliyoruz. Bunun için diğer firma sitelerinde kargo hesaplaması ile uğraşmamanız için angunstore.com ‘da artık 350 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR. 

Angun.com.tr ürünlerimiz ve ürün bilgilerimiz hakkında ulaşabileceğiniz tüm detayları barındıran bir blog sitesidir.İşletmeniz için birden farklı online alışveriş siteleri arasındaki karışıklıkta kaybolmak yerine tek bir yerden ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız bir sitedir. 

angunstore.com.tr, işletmenizin ihtiyaçlarını öğrenebileceğiniz bir blog sitesidir. Yapacağınız alışverişler, kredi kartı ve kişisel bilgileriniz güvende olmakla birlikte gizlilik politikası çerçevesinde çalışmaktadır.

Angun Ambalaj, 2023 yılında LiptonDiverseyFocus gibi birçok büyük marka ile çalışmaya tam gaz devam etmektedir. Çalıştığımız marka ve işbirlikleri için e-ticaret sitemiz olan Angun Store‘u ziyaret edebilir birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Ürün çeşitliliğinin ve çözüm önerilerinin yanı sıra, ekonomik katma değer sağlamayı misyon edinen angunstore.com E-Ticaret sitemiz üzerinden, uzman arkadaşlarımız eşliğinde internet üzerinden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.