Çöp Şiş Çeşitleri Angun.com.tr’ de!

Çöp şişler yassı çöp şiş, adana çöp şiş, tahta, ahşap ve bambu çöp şiş olarak da bilinmektedir. Özellikle tatil sezonlarında sıkça karşımıza çıkmakta olup, en çok tercih edilen bu ürün sulak alanlarda ve göl kenarlarında yetişmekte olan kamışlardan elde edilir.

Tavuk şiş, et şiş gibi birçok yiyecekte kullanılan bu ürün, mangal ve ızgara yapılırken kullanılmaktadır. 15, 20 ve 25 cm ölçülerinde bulunmakta olup toptan çöp şişleri AngunStore online e-ticaret sayfamızda bulabilirsiniz.

Annelerimizin evde yemek yaparken çöp şiş kullandığını biliyoruz. Hem pratik hem de kullan-at ürünü olması ile rahatlıkla kullanılabilen bir ürün grubudur.

Ahşap Çöp şiş, sıklıkla tavuk şiş, et şiş, ızgara ve adana kebap yapımında kullanılmaktadır. 

Bazı yerlerde kargı olarak da adlandırılan bu ürünlerden 15 – 20 ve 25 santimetrelik ince çubuklar kesilerek, doğranmış etlerin ve genellikle isteğe bağlı katılan sebzelerin dizilmesi ve odun kömürü ateşinde pişirilmesi ile sofralarımıza gelen yiyeceğe çöp şiş adı verilmektedir.

Özellikle partilerde ve doğum günü davetleri gibi özel etkinliklerde, küçük boyutta yapılan kek, kurabiye, ufak ufak doğranmış meyve veya şekerleme çeşitleri gibi birçok ürünü de bu çubuğa yerleştirerek kullanabiliriz. Restoran, kafe, otel, çay bahçeleri, doğum günleri, davet ve organizasyonlar, partiler ve toplantılarda kullanmak için ideal bir üründür.

Detaylı bilgiye Angun Ambalaj ve Angun.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bambu ağacının kamışlarından tasarlanmış olan bu şişler, tavuk, kırmızı et, mangal ve ızgara için uygun olan bir üründür. İşlevselliği ile sıkça ön plana çıkan bu ürünler sadece et ve tavuk yemeklerinde değil birçok yemek ve tatlı da kullanılmaktadır. Tek kullanımlık ürünleri tercih eden işletmeler ve çöp şiş yemeyi seven tüketicilere hitap eden kullanışlı ve pratik bir üründür.

Özellikle sağlık açısından da tehdit içermeyen bu ürün, renklendirici içermemesinden dolayı tercih sebebidir.

Dolphin Çöp Şiş gibi birçok markanın ürününü ve daha fazlasını perakende ve toptan satın almak için www.angunstore.com sitemizi ziyaret edebilir, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

En Son Yazılar

Yorum YapE-posta hesabınız yayınlanmayacak.